Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Одбележување на денот на пролетта во градинката 25 Мај

Одбележување на денот на пролетта во градинката „25 Мај“


 

По повод Денот на пролетта дечињата од предучилишната установа „25 Мај“ реализираа активност за разубавување на дворовите на објектите во кои престојуваат со садење на цвеќиња.

 

Активноста ја спроведоа децата, вработениот персонал од градинката и родителите.

 


23.03.2015

 

 

 

Nike Air Force 1 Shadow Beige White Orange CU3012-164 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree