Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Отворена нова филијала на Халк Банка во Гази Баба

Отворена нова филијала на Халк Банка во Гази Баба


 

Градоначалникот Тони Трајковски заедно со амбасадорот на Турција и извршниот директор на Халк Банка, официјално ја пуштија во употреба филијалата во н. Автокоманда.

 

Ова е првата филијала отворена во општина Гази Баба.

 


19.03.2015

 

 

 

Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree