Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Паркинг за велосипеди

Паркинг за велосипеди


 

Општина Гази Баба во соработка со ЈКП Гази Баба, во кругот на општината поставија урбана опрема за паркирање на велосипеди.

 

Со оваа активност Гази Баба овозможува сигурен паркинг простор за сите оние кои го користат велосипедот како превозно средство.

 


24.07.2015

 

 

 

Buty sportowe Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree