Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на противпожарна бригада

Посета на противпожарна бригада


 

Согласно планот и програмата за работа, дечињата од објектот „Синоличка“,кој е во состав на детската градинка „25 Мај“, реализираа посета во противпожарната бригада на град Скопје.

 

Тие имаа можност да се запознаат со начинот на работа, опремата, како и со задачите кои ги извршуваат пожарникарите.

 


20.11.2015

 

 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree