Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на Смилковци

Посета на Смилковци


 

Градоначалникот Тони Трајковски и Градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски беа во посета на населеното место Смилковци, каде што по вчерашните обилни врнежи од дожд се поплавија подрумски простории, како и земјоделско земјиште и каде се работи на расчистување на каналската мрежа.

 


07.02.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree