Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на Собранието на РМ

Посета на Собранието на РМ


 

Учениците од деветтите одделенија од ОУ „Дане Крапчев” го посетија Собранието на Република Македонија, каде се запознаа со историјата на Собранието и неговата функција.

 

Воедно тие ги посетија службите кои работат во Собранието, се запознаа со задолженијата и обврските на вработените и имаа можност да поставуваат прашања во рамките на нивните интересирања. На овој начин учениците се запознаваат со разни професии кои ќе ги поттикнат и усмерат во нивниот иден професионален развој.

 


01.10.2015

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree