Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на училиштето Златен Сремац

Посета на училиштето „Д-р Златен Сремац“


 

Дечињата кои престојуваат во средните групи во објектите на предучилишната установа „Детска Радост“ реализираа посета во училиштето „Златен Сремац“, по повод нивниот патронат.

 

Најмалите имаа можност да се запознаат со дејноста и работата на училиштето „Златен Сремац“

 


20.05.2015

 

 

 

Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree