Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на воен аеродром

Посета на воен аеродром


 

Дечињата од објектот „Синоличка “, кој е дел од градинката „25 Мај“, го посетија воениот аеродром.

 

При посетата тие имаа можност да се запознаат со видовите на хеликоптери, опремата, начинот на работа и задачите кои ги извршуваат вработените во оваа институција.

 

Најмалите со воодушевеност и задоволство ја спроведоа активноста предвидена според предвидениот план и програма за работа.

 


19.11.2015

 

 

 

Air Jordan 1 Retro High OG NRG White/Rust Pink-Black To Buy

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree