Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета во библиотека

Посета во библиотека


 

Децата кои престојуваат во објектот „Темјанушка“ во рамките на предучилишната установа „Детска Радост“ реализираа активност „Посета во библиотека“.

 

При посетата имаа можност да се запознаат со разните видови на книги, начинот на издавање и враќање на книгите, а со цел најмладите уште од најрана возраст да ги засакаат книгите и постојано да другаруваат со нив.

 


05.05.2015

 

 

 

sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree