Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Поставени бекатон плочки во објектот Искра

Поставени бекатон плочки во објектот Искра


 

Општина Гази Баба во објектот „Искра“ кој е во состав на Јавната Установа за деца „25 Мај“ ги обнови приодните стази кои водат кон влезот на установата со бекатон плочки, со цел да им се овозможи на најмалите кои престојуваат во градинката безгрижно да играат во дворот.

 


28.01.2015

 

 

 

Entrainement Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree