Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Прослава на 8-ми Март во Дневниот центар за стари лица

Прослава на 8-ми Март во „Дневниот центар за стари лица“


 

Во „Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови“ - Маџари се прослави денот на жената 8-ми Март. Прославата беше организирана од социјалниот работник, а по желба на корисничките кои оваа година посакаа да се соберат во просториите на дневниот центар.

 

На прославата присуствуваа голем број на жени, а забавата беше проследена со музика во живо, која допринесе за посебниот амбиент што се почувствува во центарот. Се настојуваше да им се угоди на сите кои го прославуваа овој ден, па така посебно внимание се посвети на целосниот аранжман и расположение.

 


09.03.2015

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree