Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Работна средба на градоначалникот со претседателите на УЗ и МЗ

Работна средба на градоначалникот со претседателите на УЗ и МЗ


 

Претседателите од сите урбани и месни заедници од општината остварија средба со градоначалникот Тони Трајковски, на која разговараа за реализираните проекти на територијата на општината во изминатиот период, проектите кои се во тек и проектите предвидени за реализација оваа година.

 

Градоначалникот ја истакна важноста од овие средби кои се исклучително позитивни и резултираат во насока на подобрување на теренската работа и подобра координираност на општинската администрација како и подобрената комуникација преку разни предлози и идеи упатени до вработение.

 


30.12.2015

 

 

 

Nike Air Jordan Retro 1 Red Black White - Buy Air Jordan 1 Retro (white / black / varsity red), Price: $60.85 - Air Jordan Shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree