Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Работни средби со жителите од урбаните и месните заедници

Работни средби со жителите од урбаните и месните заедници


 

 Градоначалникот Тони Трајковски со дел од општинската администрација, започна работни средби со граѓаните во урбаните и месните заедници.

 

Во овој период од годината се подготвуваат Програмите за работа и Буџетот за 2016 година и на овие средби заедно со граѓаните на општина Гази Баба се разговара за тековните проблеми и се предлагаат приоритети важни за населените места, кои ќе се имплементираат во Програмите и Буџетот за 2016 година.

 

Денес (14.09.2015 г.) се одржаа средби во Урбаните заедници Автокоманда и Железара,

 


14.09.2015

 

 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree