Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Се одржа 34–тата седница на Советот на општина Гази Баба

Се одржа 34–тата седница на Советот на општина Гази Баба


 

На 34-тата седница на Советот на општина Гази Баба, членовите на Советот ги усвоија сите предложени точки на дневниот ред.

 

На седницата се донесоа одлуки за утврдување на услови за начинот на градење во неколку села во општината како и одлуки за начинот на располагање со сопственоста на Домот на културата „Димитар Влахов“ во населба Автокоманда и на Домот на културата „11 Октомври“ во населба Ченто.

 


10.07.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree