Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Се одржа 38-мата седница на Советот на општина Гази Баба

Се одржа 38-мата седница на Советот на општина Гази Баба


 

На 38-мата седница на Советот на општина Гази Баба членовите на Советот ги усвоија сите предложени точки на дневниот ред.

 

На седницата се донесоа Одлуки за разрешување и именување на претставници на општина Гази Баба во училишните одбори на училиштата од општината, како и Заклучоци за утврдување на Нацрт Програмите за работа на секторите и одделенијата во општината и Заклучокот за утврдување на Предлог Буџетот на општина Гази Баба за 2016 година.

 


27.11.2015

 

 

 

AIR MAX PLUS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree