Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Се одржа манифестацијата „ Вечер на забавна музика“

Се одржа манифестацијата „ Вечер на забавна музика“


 

Во рамките на програмата за Културно Лето „Гази Баба 2015“, во дворот на киното Маџари, се одржа манифестацијата „Вечер на забавна музика“.

 

На концертот присуствуваа голем број на посетители кои уживаа во звуците на музиката на ѕвездите од македонската музичка естрада.

 

За одличната атмосфера на настанот се погрижија: Антонија Гиговска, Кирил-Марлон Брандо, Тања и Владимир, Тони Шоу, Јане Дунимаглоски, Маријана Мариангел, Бојан и Гоце Маротови, Мартинијан Кириловски, Рафинерија и Ивона Јовановиќ.

 


30.07.2015

 

 

 

Nike Air Max 200

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree