Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Се одржа триесеттата седница на Советот на Гази Баба

Се одржа триесеттата седница на Советот на Гази Баба


 

Советот на општина Гази Баба ја одржа и триесеттата седница на која членовите на Советот ги разгледуваа и ги усвоија сите предложени точки на дневниот ред, меѓу кои беа усвоени и Предлог - Заклучокот за усвојување на извештајот за проценка на штети на подрачјето на Општина Гази Баба, од природната непогода (невреме) на 05.02.2015 година, Предлог - Одлуката за воспоставување на соработка меѓу Oпштина Гази Баба, Скопје, Република Македонија и Oпштина Јунусемре, Маниса, Република Турција како и Предлог - Програма за дополнување на Програмата за одбележување на значајни настани и истакнати личности со спомен-обележја за период од 2013- 2018 година.

 


30.03.2015

 

 

 

Air Jordan 1 Mid WMNS Digital Pink/White-Pink Foam-Sail For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree