Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Трибина на тема Кривични дела, имотни деликти - тешки кражби по станови, патнички-моторни возила, џебни кражби

Трибина на тема Кривични дела, имотни деликти - тешки кражби по станови, патнички-моторни возила, џебни кражби


 

Во „Центарот за превенција - Полицијата и граѓаните заедно” се одржа трибина од страна на претставници од Полициската станица О.Н. Гази Баба при СВР - Скопје (одделение за превенција) и Локалната самоуправа Гази Баба. На истата беа споделени искуства и беа посочени начини за превенција. Присутните лица покажаа голем интерес на темата за која се одржа и кратка дискусија.

 


26.01.2015

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree