Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Трибини за превенција во основните училишта

Трибини за превенција во основните училишта


 

Во основно училиште Вера Јоциќ,преставници од ПС ОН Гази Баба и СВР-Скопје Одделение за малолетничка деликвенција и семејно насилство, одржаа трибина на тема: Превенција од кражби, имотни деликти и малолетничко престапнишство.

 

Оваа трибина беше дел од проектот Полицијата и граѓаните заедно, каде покрај средбите во Превентивниот центар во н.м. Маџари, опфатени се и учениците од осмо и деветто одделение.

 


03.06.2015

 

 

 

Air Jordan 1 Retro High OG 'Chicago' White and Black-Varsity Red For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree