Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Учениците од ООУ Крсте Мисирков - Скопје, повторно ја покажуваат на дело својата хуманост кога највеќе е потребно

Учениците од ООУ „Крсте Мисирков“ - Скопје, повторно ја покажуваат на дело својата хуманост кога највеќе е потребно


 

Во хуманоста се гледа големината на човекот. Да го послушаме своето срце и да бидеме хумани, да им помогнеме на жителите на поплавените региони во нашата земја, порачаа учениците од ООУ „Крсте Мисирков“ - Скопје.

 

Тие заедно со своите родители и наставници ја збогатија оваа хуманитарна акција со донациија на вода и средства за лична хигиена.

 


12.02.2015

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree