Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

ВЕЧЕР НА ЗАБАВНА МУЗИКА

ВЕЧЕР НА ЗАБАВНА МУЗИКА


 

На 29.07.2015 год. (среда) во 20,30 ч. во дворот на Кино Маџари ќе започне концертот на забавни песни, на кој ќе учествуваат:

- Кирил Трајковски Максим

- Тања и Владимир

- Тони Шоу

- Јане Дунимагловски

- Маријана Мариангел

- Бојан и Гоце Маротови

- Мартинијан Кириловски

- Ивона Јовановиќ

- Група Рафинерија

 


28.07.2015

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree