Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Заштитна ограда на скали

Заштитна ограда на скали


 

Во н. Триангла општина Гази Баба направи заштитна ограда на скалите, кои граѓаните ги користат за излез на патеката која се наоѓа покрај автопатот, односно за нивно побезбедно движење.

 

Работите ги изведуваше фирмата МЗТ ИРИ.

 

 


23.02.2015

 

 

 

Wholesale Cheap Nike, Jordans, Adidas, Air Max Shoes China Sale Online

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree